KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9557198
nr 955 7198
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, Nils Rundgren Björnjägaren (1890-1971), signerad 1970, 20x31
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 april 2015
kl 18:12:51
800 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren